Dialogi dotyczące pogody i planowania wakacji oraz opis wakacji - niemiecki na polski

Dodano: 08.01.2024 20:32:14

przetłumacz zdania na język polski

Rozwiązanie

Oczywiście, przetłumaczę dla Ciebie podane zdania z języka niemieckiego na język polski. Zacznijmy od pierwszego dialogu:

5.07 Es wird morgen warm - Jak będzie pogoda w górach? - Będzie mgliście i zimno. - Sprawdziłeś już pogodę? - Jasne! Będzie słonecznie i wietrznie. - Czy jutro będzie wietrznie? - Tak, możemy w takim razie żeglować. - Możemy jutro iść popływać? - Tak, jest tak samo ciepło jak dziś.

Przejdźmy do następnego dialogu:

5.08 Wohin in den Urlaub? - Gdzie odpoczywasz najlepiej? - Nad jeziorem, na plaży. - Jeździsz latem w góry? - Tak, cieszę się na wędrówki. - Kto interesuje się historią? - Max, to jest jego hobby. - Jesteś aktywny podczas urlopu? - Tak, muszę się ruszać!

I ostatni dialog:

5.09 Sommer in der Stadt - Gdzie lubisz chodzić latem? - Do otwartego basenu lub do parku. - Masz jakiś pomysł na dziś? - Możemy iść do sali koncertowej. - Kiedy jest otwarte zoo? - Od dziewiątej rano. - Gdzie się spotykacie? - Spotykamy się przed kinem.

Na koniec ostatnia część:

5.10 Meine Sommerferien - Jak były twoje wakacje? - Super, ale za krótkie. - Z kim pojechałeś na wakacje? - Z moimi przyjaciółmi. - Gdzie byłeś na wakacjach? - W Polsce. Byłem też we Włoszech. - Czy nudziłeś się? - Nie, wydarzyło się tak wiele.

Mam nadzieję, że tłumaczenie jest jasne i pomocne!

Pomagamy rozwiązywać zadania w 30 sekund

Pierwsze zadanie za darmo. Zarejestruj się i zobacz jak to działa.

Zarejestruj się