"Wystawa plastyczna "Nie ma zbrodni bez kary" - zaproszenie od klasy IIIA liceum"

Dodano: 10.12.2023 12:55:20

Rozwiązanie

Zadanie polega na stworzeniu zaproszenia na wystawę plastyczną zatytułowaną “Nie ma zbrodni bez kary”, którą przygotowała Twoja klasa. W zaproszeniu należy zachęcić do jej obejrzenia, używając dwóch argumentów. Ważne jest, aby zachować poprawność językową, ortograficzną i interpunkcyjną.

Oto przykładowe zaproszenie:


Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wystawę plastyczną pt. “Nie ma zbrodni bez kary”, przygotowaną przez uczniów klasy IIIA naszego liceum. Wernisaż odbędzie się w przyszły piątek, 15 maja, o godzinie 18:00 w auli szkolnej.

Dlaczego warto odwiedzić naszą wystawę?

Pierwszy argument: Wystawa jest wynikiem wielomiesięcznej pracy twórczej młodych artystów, którzy poprzez sztukę pragną zainicjować ważną dyskusję na temat sprawiedliwości społecznej i konsekwencji czynów. Każde dzieło to unikalne połączenie wyobraźni i zaangażowania w aktualne problemy moralne.

Drugi argument: To doskonała okazja, aby wesprzeć młodych twórców i docenić ich talent. Udział w takim wydarzeniu to także szansa na rozwijanie własnej kultury estetycznej i poszerzanie horyzontów myślowych.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.


Pamiętaj, że to tylko przykład i możesz dostosować treść zaproszenia do własnych potrzeb i kontekstu wystawy.

Pomagamy rozwiązywać zadania w 30 sekund

Pierwsze zadanie za darmo. Zarejestruj się i zobacz jak to działa.

Zarejestruj się